Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ernesto Oliver [No Today / ID:61345]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex 
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție datorită activității mele în orele târzii, cunoașterii profunde a regulamentului si abilităților mele solide în rezolvarea situațiilor dificile și capacității mele de a rămâne calm în momente tensionate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex am 16 ani, imi place sa ma joc jocuri video pe calculator, sa merg sa sala si imi place sa analizez piata crypto. Sunt o persoană foarte sociabilă și îmi place să cunosc oameni noi

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ernesto Oliver
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): No Today
  • Ore jucate pe server: 1300
  • De cat timp jucati pe server: 2-3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii 5-6 ore, in weekend 8 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn
  • ID-ul din joc: 61345
  • Averea detinuta in joc: 200k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mă angajez să îmi intensific implicarea în soluționarea nevoilor prin tickete și să acord o atenție deosebită întreținerii și dezvoltării comunității.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ocupatia unui HELPER este aceea de a mentine comunitatea intr-o stare buna prin solutionarea ticketelor si fiind vigilent la orice persoana care fac troll. Totodata un helper poate solutiona si anumite tickete pe discord in conditiile in care stie rezolvarea la problema jucatorului care a creat ticketul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share