Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jarad Anthony [ iTz / ID: 3726 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Tulcea, Romania
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie intrucat am capatat experienta in cei 2 ani de cand ma joc pe server. Pot sa explic playerilor intr-o maniera calma cu ce au gresit daca este cazul si sunt o persoana corecta in ceea pe priveste eventualele sanctiuni care s-ar putea acorda. Imi place sa indrum jucatorii noi si sa ii fac sa se acomodeze la noi pe comunitate pentru a avea o experienta cat mai placuta. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Ionut, am 17 ani si locuiesc in Tulcea, Romania. Sunt o persoana sociabila cu simtul umorului cu care poti discuta orice. In timpul liber imi place sa ma joc pe calculator, sa ascult muzica, sa ies cu tovarasii in oras si sa cunosc persoane noi. Consider ca daca vrei sa primesti respect din partea mea trebuie sa oferi si tu la randul tau. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jarad Anthony
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): iTz
  • Ore jucate pe server: ~ 2900 ore 
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: ~ 6 ore, depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 3726
  • Averea detinuta in joc: ~ 7.500.000$ ( bani, casa, masini etc. ) 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa dedic ceva mai mult timp serverului astfel incat sa am timp si de Roleplay cat si sa ma ocup de responsabilitatile care vin la pachet cu functia de membru staff.  In rest nu cred ca s-ar schimba nimic in ceea ce priveste comportamentul meu ca persoana. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolvarea ticketelor In-Game cat si cele de pe discord. Ajutarea playerilor prin a raspunde la intrebari legate de server sau alte nelamuriri pe care le-ar putea avea, raportarea bug-urilor, banarea hackerilor. Sa aiba un punct de vedere obiectiv in rezolvarea ticketelor si un comportament adecvat cu cei din jur. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share