Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Carlos Guzman [ Carlossssssz / ID: 68341 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Carlos Palangeanu
Varsta reala: 23 ani
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Asistent productie film
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
De ce credeti ca meritati aceasta functie?(Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi doresc si sunt dispus sa imi ofer din timpul meu , pe cat posibil, sa mentin un joc cat mai corect (dpdv roleplay) pentru jucatori si totodata sa ii ajut pe cei care au nevoie de indrumare, totodata sa intervin si sa aplic regulamentul atunci cand este cazul!
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Carlos este numele meu, sunt o persoana „dotata” cu destul de multa rabdare, imi place sa ascult oamenii si sa ii ajut atunci cand pot, sunt o fire sociabila si foarte prietenoasa, imi pastrez calmul in situatii tensionate si depun mereu efort sa gasesc si partea buna din orice situatie negativa. Sunt un adept al corectitudinii, fapt pentru care imi doresc sa obtin aceasta functie de helper!



Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Carlos Guzman
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Beast

Ore jucate pe server: 900 ore
De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani, cu pauze!
Cat timp acordati serverului pe zi?: In jur de 3-4 ore in timpul saptamanii, in weekend as avea mai mult timp!
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut!
ID-ul din joc: 68341
Averea detinuta in joc: 300.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff’ului?(exemple): Nu!
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune neaparat ca as face ceva diferit, pentru ca mi se pare ca deja este totul bine pus la punct, asadar contributia mea ar fi strict pentru a ajuta la mentinerea unui joc cat mai optim pentru playeri si de ce nu, poate in viitor voi avea sansa de a dovedi mai mult de atat!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER?: Un HELPER se ocupa cu rezolvarea ticketelor facute de catre playeri, aplica regulamentul atunci cand este cazul, ii ajuta pe cei care au nevoie in functie de posibilitate, le explica jucatorilor nelamuririle pe care le au, iar atunci cand este nevoie ii pedepseste pe cei care incalca regulamentul si le afecteaza experienta de joc altor playeri.
Aveti posibilitatea de a filma in situatiile in care este nevoie de asta? (Bandicam, fraps, obs)?: Sigur!
Esti de acord ca orice minciuna/informatie eronata din aceasta aplicatie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!



 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share