Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bogdan Ghe [Bogdan Ghe /91537]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gheorghiu Bogdan
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Buzau
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): avand in vedere ca ma joc Fivem din anul 2021 (Pe fplayt am intrat prima oara in 2023) consider ca am destula experienta pentru ajutare/nelamurirea persoanelor
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Cum am spus si mai sus ma numesc Bogdan am 17 ani, Timpul meu liber mi l dedic jucandu-ma jocuri pe PC in special pe serveru fplayt ma consider o persoana foarte sociabila.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bogdan Ghe
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):BogdanGhe
  • Ore jucate pe server:1550
  • De cat timp jucati pe server: 1 AN
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-11 ore                                                                                                                                                                                                                                                         Sanctiuni anterioare pe server: 3 banuri : primu ban a fost de metagaming la 100 de luni, al doilea ban esecul de a sta intr o factiune legala si ultimul ban powergaming la 400 de luni
  • ID-ul din joc:91537
  • Averea detinuta in joc: 10 Milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca as face ceva diferit avand in vedere ca si pana in momentul de fata am avut un comportament adecvat cu toata lumea si dorinta de a ajuta playeri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu consider ca in calitate de Helper cum am spus si mai sus cel mai important este sa fii un exemplu bun pentru toti jucatorii de pe server
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share