Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Luca Buricea [KillerSenpai / ID:93149]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luca
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Sofer Distribuitor.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Il perfectionez in fiecare zi!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred că sunt calificat pentru această funcție datorită seriozității și dăruirii de care  am dat dovadă. Am abilități excelente de comunicare cu oameni externi și pot lucra eficient în cadrul unei echipe și pot lua decizii în momentele stresante. Am o personalitate serioasă și răbdătoare și interacționez cu toți cei din jurul meu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma si stabila, absolvent al liceului in profulul Educatie Fizica si Sport Braila si absolvent al Facultatii de Educatie Fizica si Sport din cadrul Universitatii "Ovidius" Constanta. Sunt ambitios, rabdator, perseverent, sociabil, deschis la idei si intelegator. Sunt pasionat de arme si sporturi de contact fiind de baza Militar.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luca Buricea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): [228] Luca Buricea / Killer Senpai
  • Ore jucate pe server: 650
  • De cat timp jucati pe server: Din 01.10.2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  2-7 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1xBan 14 zile, 1x Warn
  • ID-ul din joc: 93149
  • Averea detinuta in joc: Undeva la 1.5m 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, sunt inca la statdiul de persoana normala, care nu am iesit in evidenta cu nimic rau dar nici bun. Fiind in politie aproape de cand m-am apucat de sv.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi acorda o atentie sporita asupra roleplay ului oferit atat de mine, cat si de catre jucatori si voi acorda prioritate activitatilor de administrare a serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are responsabilitatea de a optimiza serverul (identificarea si eliminarea masinilor abandonate, raportarea problemelor), de a ghida atat jucatorii noi, cat si pe cei vechi pentru a evita sanctiunile, preluand ticketele si comunicand eficient cu persoanele implicate. In plus, un aspect crucial al rolului sau este acela de a invata in mod constant si a se familiariza cu notiuni noi.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share