Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bogdan Bogdanov [ Ragnarr / ID: 5964 ]


Recommended Posts

  • Numele real:Bogdan
  • Varsta reala:34
  • Orasul unde traiti:Brăila
  • Cu ce va ocupati:Polițist la M.A.I
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Las la latitudinea staff-ului acest aspect,insă cred că pot fi imparțial în judecarea diverselor situații apărute și pot lua decizii cât mai corecte pentru a ajuta la un roleplay cât mai calitativ pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un tip matur,stiu sa fac diferenta intre joc si viata reala.M-am apucat de fiveM din pasiune pentru GTA si mi-a placut de la bun inceput aceasta comunitate.Sunt calm,am rabdare sa explic si nu imi pierd aproape niciodata cumpatul.Nu consider ca le stiu pe toate,insa sunt deschis la a invata si stiu sa ascult si de parerile altora.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Bogdan Bogdanov
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ragnarr90
  • Ore jucate pe server:3524
  • De cat timp jucati pe server: Din februarie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi:undeva la 2 ore pe zi,dar cateodată daca imi permite timpul chiar si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn si 2 ban-uri.
  • ID-ul din joc: 5964
  • Averea detinuta in joc:cateva sute de mii in banca,un tug,masini,un apartament,un cap de tir o prelata,ceva mtl,dube si asa mai departe
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu cred ca as putea spune ca as face ceva diferit sau inovator,insa cu siguranta ma voi stradui sa ajut aceasta comunitate sa evolueze in bine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se asigura ca se respecta regulamentul serverului intocmai,rezolva tickete in limita competentei sale,unde este cazul aplica sanctiuni si nu in ultimul rand ajuta la crearea unei atmosfere favorabile unui roleplay calitativ.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Update info: Nu pot acorda momentan timp serverului 2 ore pe zi.Dar daca voi fi acceptat voi face acest efort(intelesesem eu gresit intrerbarea).Scuzele de rigoare,nu am mai putut edita postarea, si doresc sa fiu serios sa nu existe informatii gresite.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share