Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Radu Gustinel [ NVK / 95891 ]


Recommended Posts

 
  • Informatii din viata reala:
     

 

  • Numele real:Simon Krisztian
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Oradea
  • Cu ce va ocupati: Manager Tehnic & Trainer la ZeroBounce
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece IRL sunt Manager si lucrez de foarte multi ani cu oameni atat dificili cat si intelegatori cunoscand si avand atributiile necesare ca sa iau decizii corecte, logice si impartiale.
    Pe langa aspectul mentionat in randurile de mai sus mai pot spune si faptul ca investesc foarte mult timp in server, acumuland 799.50 ore pe caracter intr-o perioada de doar cateva luni.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): O parte din descrierea personala este prezenta in cele mentionate mai sus, insa in plus as putea spune ca sunt un caracter calm care nu actioneaza impulsiv indiferent de situatia data datorita experientelor mele de la job-uri anterioare unde am avut de a face cu oameni mai mereu. Desi nu am avut experiente anterioare cu mediul roleplay; consider ca m-am acomodat relativ repede(dovada ar fi timpul investit).

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Gustinel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): NVK
  • Ore jucate pe server:1391
  • De cat timp jucati pe server:~6 luni; m-am apucat de fplayt prin octombrie/noiembrie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In functie de sarcinile de indeplinit la job-ul IRL pot acorda intre un minim de 4 si maxim 8-10 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Warn pentru rob&kill(pe la 100h) + ban meta/mixing.
  • ID-ul din joc:95891
  • Averea detinuta in joc: 5-6 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, vorbesc mereu respectuos si imi asum orice.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Difera de contextul intrebarii, ca si roleplay nu as face absolut nimic diferit deoarece functia de helper nu afecteaza cu nimic chestiile IC si roleplay. Daca este sa o luam IC si OOC, o sa-mi sacrific o parte considerabila din roleplay( ca si timp ) ca sa-l dedic ticketelor si problemelor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Presupun ca un helper trebuie sa detina suficiente cunostinte despre RP si regulament astfel incat sa trateze atat situatii de dificultate joasa-medie cat si situatii mai dificile in care sunt o multime de factori care pot sa schimbe rezultatul unui ticket. Ticketele pot sa fie simple cum ar fi DV-uri, tickete de no-fear, cop-bait, cop-fear, scam-uri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Da, in prezent filmez ore in sir prin OBS live-uri nelistate(pe care le sterg dupa 48 de ore daca nu sunt relevante).
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share