Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rafael García [ Samuray / ID: 53799 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Savu David 
  • Varsta reala: 16 si 5 luni
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si rabdatoare. As mai spune ca merit aceasta funtie deoarece imi petrec timpul pe acest server zilnic cateva ore si mai ales noaptea (in unele zile) pe la 3-5 dimineatza cand nu prea sunt membri staff sa ia ticketele, dar la sfarsitul zilei sunt tot o simpla persoana care vrea sa incerce lucruri noi. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat repsectuos, calm, dar vorbesc si mult uneori. Mie imi place sa ma joc pe calculator FiveM, R6 Siege, Rust etc. Ca si hobby, pe langa calculator, merg la airsoft. As putea spune ca acest sport ma invata disciplina, atentie la detalii si imi antreneaza rabdarea. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rafael García
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Samuray
  • Ore jucate pe server: 1491+
  • De cat timp jucati pe server: am intrat prima data in aprilie 2022, dar ma joc numai pe FplayT din august 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 3 ore (depinde de zi. Pot sta si 6)
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban pentru bug anti AFK (23.10.2022) si 2 warnuri (05.07.2023 si 15.07.2023)
  • ID-ul din joc: 53799
  • Averea detinuta in joc: aprox. 7 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Fata de ceilalti membri staff? Nu as face nimic diferit. As fi la orice ticket o persoana calma, rationala si rabdatoare si nu as sancttiona din prima. As vedea ambele puncte de vedere si pe baza doveziilor, as da un verdict cat de corect poate fi dat. | Fata de cum petrec eu timpul pe server? Ar fi o schimbare destul de mare. O sa ma axez mai mult pe tickete deoarece in cele aproape 1500 de ore am facut in mare parte roleplay si, in afara de farm, o sa iau o pauza facand tickete pe server pentru ca, si ajut comuntatea, dar imi si revine placerea de a face roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta comunitatea cat de bine poate el. Acesta nu este acolo ca sa sanctioneze tot, el este acolo ca sa faca jucatorul sa inteleaga ca a gresit, daca a gresit, sau sa ii raspunda la intrebarea pe care o are acesta. Un membru staff trebuie sa ajute comunitatea si sa faca jucatorul sa inteleaga ca a gresit si sa nu mai repete greseala, dar si sa nu plece cu un "gust amar in gura" dupa ticket. El ar trebui sanctiona daca este ceva mai grav.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share