Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Oprea Vlad [ Vladus223 / 13507 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Numele meu este Oprea Vlad.
  • Varsta reala: Eu am vârsta de 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc în orașul Ploiești.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord că trebuie să las prieteniile deoparte și să acționez corect în orice situație.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc la perfecțiune regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție, deoarece în momentul de față mă consider capabil să răspund oricărei întrebări adresate de către unul dintre playerii acestei comunități legate de server. Consider că pot soluționa orice ticket la care voi merge și voi sancționa sau avertiza orice jucător care încalcă regulamentul. În momentul de față, consider că sunt capabil să trec la un alt nivel față de cel în care doar interacționez cu persoanele de pe server și facem roleplay, la nivelul de a ajuta această comunitate, prin a mă asigura că orice jucător respectă regulamentul. Totodată, sunt o persoană dornică de a ajuta alte persoane atunci cand au nevoie, sunt o persoană răbdătoare care ascultă opiniile tuturor în cazul unui incident în care sunt implicate mai multe persoane, iar mai apoi ia o hotărare. 
    • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Oprea Vlad și locuiesc în orașul Ploiești. Am vârsta de 17 ani, sunt elev la Liceul Tehnologic Energetic "Elie Radu" în clasa a 10-ea. Încă de mic copil, sunt pasionat de jocurile video și de tot ce înseamnă calculator. Uneori îmi pun întrebarea, cum de alții pot rezista sau cum pot trăi fără să se joace pe calculator. Pentru că eu personal nu aș putea rezista. Mă joc pe această comunitate de anul trecut, din 2022. Sunt o persoană foarte prietenoasă, mă înțeleg foarte bine cu toată lumea, sunt acceptat peste tot, am cei 7 ani de acasă, respect și sunt respectat la randul meu de persoanele din jur. Sunt o fire calmă, săritoare și ajut persoanele atunci cand au nevoie. Multe persoane îmi spun că par mult mai matur decat sunt, din cauza caracterului, al comportamentului și al limbajului. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Oprea Vlad 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vladus223
  • Ore jucate pe server: Am peste 1300 de ore jucate pe server în momentul de față.
  • De cat timp jucati pe server: Mă joc pe comunitatea FPlayT din 2022.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot fi zile în care stau 2-3 ore sau pot fi zile în care stau peste 5 ore pe server.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 1 Warn și 1 ban de 3 zile pentru Condus Non-Rp, luate cu ceva timp în urmă, dar mi am învățat greșeala și nu se va mai repeta.
  • ID-ul din joc: 13507
  • Averea detinuta in joc: 300K cash + bunuri de aprox. 1 milion. M-am axat mai mult pe roleplay și mai puțin pe farm.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu mă știu cu o reputație proastă pe joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut discuții aprinse sau altrecații cu oricare dintre membrii staff'ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dacă aș obține această funcție, voi dedica mult mai mult timp acestei comunități, voi pune mai mult accent pe seriozitate si maturitate, ma voi dedica aproape in totalitate acestei functii, voi fi mai rabdator si mai calm cand vine vorba de un conflict la un ticket  / o problema, voi fi mult mai activ fata de cum am fost pana acum.
    • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ca si ceilalti membrii staff, un helper are datoria de a rezolva ticketele create de playeri, de a raspunde la intrebarile playerilor, de a sanctiona conform regulamentului atunci cand acesta este incalcat, de a supraveghea si a se asigura ca regulamentul este respectat in totalitate pe server, de a sterge masinilie gasite abandonate, de a oferi asistenta la ticketele pe discord acolo unde sunt probleme pe care si el le poate rezolva.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share