Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popa Nicolae [ nick142 / 90039 ]


Recommended Posts

Quote
  • Numele real:Popa Daniel Nicolae
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Magurele prahova
  • Cu ce va ocupati:Momentan eu sunt pasionat de IT, dar la varsta mea ma pot ocupa cu gaming 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece imi face placere sa ajut persoanele care au nevoia de ajutor si eu am fost invatat sa ii ajut pe alti cu cat pot 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat glumet imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni imi plac foarte mult jocurile si ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, adica nu pot pune la fund asa cum se zice in popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa. Niciodata nu mi-a placut sa ma descriu, sunt destule de spus, dar o sa mai spun si eu cateva lucruri despre mine. O sa incep cu faptul ca sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale. Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere. Imi plac obiectele mici, dar cu un mare impact emotional. Nu incerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. Desi ma supar uneori repede, iert usor, nu stau mult suparat. Pe final, as vrea sa spun ca am o memorie cam "anormala", deoarece tin minte si cele mai neinteresante lucruri, care probabil mi le-as aminti si peste 5 ani. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, ascult de catre superiorii mei, sunt generos, perseverent, silitor, hobby-ul meu este fotball-ul !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Armando Costin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):nick142
  • Ore jucate pe server:37.25
  • De cat timp jucati pe server:Eu joc pe acest serverr de fivem de cateva zile dar am mai jucat si in trecut pe alt cont pe care aveam 652 de ore.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da
  • ID-ul din joc:90039
  • Averea detinuta in joc:Nu
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As da tot ce pot pentru a mentine aceasta functie si as avea a activitate foarte mare
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta persoanele care au nevoie de ajutor dar are si alte responsabilitati cum ar fi sa baneze hackeri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share