Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mihai Rares [ capponeN1 / ID: 13728 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rares
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca, as merita aceasta functie din pricina devotamentului de care am dat dovada pe parcursul aniilor de joc. Sunt o persoana activa si stiu cum sa gestionez situatile, calma si rationala. Am facut parte din mai multe factiuni si mereu mi-a placut sa pun roleplay-ul pe primul loc si corectitudinea intre oameni. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Rares, sunt pe profilul stiinte sociale, sunt o fire sociabila si iau parte la cat de multe actiuni de voluntariat. Imi place sa ma joc pe calculator, ma uit la meciuri de football si sa ma plimb cu bicicleta, de asemenea sa ma joc cu cainii mei. Contrariul fragedei mele varste, am dezvoltat o pasiune pentru FiveM cu multi ani in urma si de 3 ani am reusit sa ma mut de pe PS4 pe PC si sa ma joc intr-un final FiveM. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Cappone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cappone
  • Ore jucate pe server: 1728
  • De cat timp jucati pe server: 2021 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri, 1 ban
  • ID-ul din joc: 13728
  • Averea detinuta in joc: 2.000.000$-3.000.000$ 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Din momentul de fata, as fi mai atent la ce se intampla in jurul meu, as incerca sa imbin placutul cu utilul si sa ajuta la creearea unui mediu favorabil de joc intru cat lumea din jurul meu sa primeasca un asistenta necesara si un roleplay pe cat se poate de satisfacator pentru ambele parti, chiar daca nu mereu se poate. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu gestionarea jucatorilor, respectiv asistarea lor la probleme, se asigura ca totul decurge cum trebuie si toata lumea primeste o experienta placuta de joc, depisteaza playerii ce aleg sa nu se joace corect si folosesc ori programe ce le ofera avantaje, ori incalca regulamentul. Acesta rezolva problemele jucatorilor si ii indruma pe cei noi cu asistenta. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share