Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bratu Alex [88325]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Bratu
  • 1.2 Prenume:Alex
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:21 Ani
  • 1.5 Înălțime:180 cm
  • 1.6 Greutate:80 Kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:478-2418


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:In prezent DA.In trecut am facut niste lucruri pe care nu osa le mai repet.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da.Am fost arestat facand un job illegal si pentru ca am condus fara permis [TIP A]
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu. Niciodata
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da.Am fost oprit de un echipaj de politie si am fost amendat pentru:folii negre,neoane.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da, o singura data pentru conducere cu o viteza destul de mare.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da,desigur
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, cunosc limba engleza destul de bine.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:-
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am facut mecanic,pescar,miner avansat si taximetrist.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Buna seara! Ma numesc Bratu Alex, si in aceasta seara eu imi fac un CV pentru Departamentul Medical, deoarece imi doresc ne spus de mult sa ajung medic.De mic copil am fost pasionat de medicina si salvarea oamenilor.Sunt un om destul de vrednic si vreau sa imi fac rostul in acest oras dupa mult timp petrecut in acesta. Pe langa dorul si nerabdarea de a dobandii acest loc de munca, trebuie sa precizez ca am nevoie si de bani.Pe langa asta vreau sa cunosc oameni noi, dragii si de treaba, sa fiu respectos si respectat de colegii mei.Ultima data cand am salvat o persoana a fost cand am facut ultimul meu accident rutier, acest lucru mi a aprins un beculet in minte si ma facut sa ma gandesc mai bine la viitorul meu si famili mele, alegand acest job pe care vreau sa il am.O seara buna!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Diferenta mea fata de alte persoane este ca nu osa ma las niciodata batut de ceea ce vreau, imi doresc sa fac un lucru pana la capat.Am un respect de inalta clasa fata de persoanele mai bine pregatite fata de mine si sunt inteligent in unele situati pe care pot sa le stapanesc, insa am un minus acesta fiind ca eu ma pierd uneori in unele situati mai complicate decat ceea ce pot stapanii.La nivelul calitatilor fizice pe care le am, pot zice ca sunt destul de fortos si agil.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Alexandru
  • 4.2 Vârsta:13 ani [fac 14 ani in septembrie]
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Judetul Prahova, Bertea
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:2018
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:23 Iulie 2023
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 561
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:88325
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore cand am treaba sau am scoala, mult mai mult cand nu am treaba[6-7 ore]
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Am 2 ban-uri pentru Dissconect in Rp cand eram la inceput [nu prea stiam pe atunci si regret ca am 2 ban-uri]
  • 5.0 Alte informații:Stiu ca nu am exact 14 ani,dar eu cred ca am o voce destul de ok si ma descurc in RP [fac 14 ani in septembrie]
    Imi doresc mult sa fiu aceptat.
Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.
 

Din pacate varsta nu te ajuta...

 

Cu respect,

Medic Chirurg - Antonio Shades

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share