Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Deiu [Deiu / ID: 52601 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Chichita Andrei
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Inginer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana serioasa si dedicata in momentul in care aleg sa ma implic intr-un proiect.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):   Sunt o persoana sociabila, imi place sa cred despre mine ca am simtul umorului, tin la gluma si nu ma supar prea usor. Imi fac destul de usor amici dar putine persoane ajung sa imi fie prieteni cu adevarat. Sunt dedicat la locul de munca si in orice activitate sunt implicat.
     

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Deiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Deiu
  • Ore jucate pe server: 1870
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4h in functie de timpul liber
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn
  • ID-ul din joc: 52601
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 4 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Consider ca nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Personal nu as face nimic diferit, consider ca staff-ul este structurat foarte bine, dar daca ar fi initiative pentru schimbari din partea membrilor superiori m-as implica cu cea mai mare placere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Rezolvarea ticketelor pe joc, ajutarea playerilor care au nelamuriri sau probleme, supravegherea asupra respectarii regulamentului de catre jucatori cat si crearea unei experiente placute pentru oamenii din comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share