Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Maxim Daniel [ Maxim / 5273]


Maxim
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala: Numele real: Maxim Daniel Varsta reala: 16+ Orasul unde traiti: Constanta Cu ce va ocupati: elev Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: din punctul meu de vedere da De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as merita aceasta functie datorita experientei pe care o am in domeniul roplay-ului , astfel reusind sa capat o perspectiva corecta asupra cadrului de joc . Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana normala din punct de vedere general , dar ,,anormala,, din punct de vedere RolePlay si NonRolePlay , spun RP cand ma refer la faptul ca cel putin eu unu consider ca reusesc sa fac un roleplay bun si zic NonRP cand ma refer la situatiile ce sunt legate de partea administrativa sau de tinerea sub control din pozitia de membru STAFF . In rest toate bune si frumoase , nimic deosebit , am si simtul umorului , dar slab dezvoltat . Astfel sunt mai mult serios decat ,,caraghios,, .
 
 
 
Informatii de pe joc: Numele din joc (Buletin): Ion Maxim Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Maxim Ore jucate pe server: 4 De cat timp jucati pe server: de ieri Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore , depinde , cat de curand o sa se ajunga si la 5-6 sau chiar 7 , variaza , poate sa ajunga si mai mult Sanctiuni anterioare pe server: nu exista ID-ul din joc: 5273 Averea detinuta in joc: o masina de aproximativ daca nu ma insel 5 k , e un mercedes vechi E55 , si vreo 8 k la mine in portofel plus prin banca vreo 3-4 k Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu , pt ca joc de 4 ore Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: nu e neaparat de ceva diferit pt ca din cate observ lucrurile merg bine , dar sunt si mici probleme , cum ar fi faptul ca nu exista inca acel sentiment profund de RP in toate persoanele , cei care joaca trebuie sa aiba inoculat in gandire acest fapt si trebuie invatati in caz ca nu au habar , indiferent cat i-ai testa , ei daca nu vor nu poti reusi , de aceea conteaza mult modul de ,,socializare,, dintre STAFF si jucatori Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ajuta jucatorii noi pe sv , se ocupa de probleme ce apar , daca apar , iar daca respectiva problema le depaseste atributiile trebuie anuntat un membru superior . Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: cu telefonul sau un prieten ce deobicei sta pe langa mine . Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Evident ca da !
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share