Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Danjou Marian [ qMarian / 1408 ]


qMarian
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marian Ionut
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie deoarece ma simt pregatit pentru a ajuta jucatorii de pe aceasta comunitate , si cred ca pot sa ma descurc in diversele situatii care vor intervenii de-a lungul timpului . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marian , am varsta de 17 ani si sunt din Bucuresti , obisnuiesc sa imi petrec timpul la pc , iar in timpul liber cand nu sunt la pc , imi place sa ma plimb si sa incerc activitati noi .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Danjou Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): qMarian
  • Ore jucate pe server: 2014 ore
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de la ultimul wipe .
  • Cat timp acordati serverului pe zi:5 ore+ 
  • Sanctiuni anterioare pe server 2 ban-uri provizorii de 3 zile 
  • ID-ul din joc: 1408
  • Averea detinuta in joc: M5 Vip , Nismo R35 , Nismo R34 , M4 , M4 Cabrio , E46 , E60 , RS6 , RS7 , Colorado , Africat , S13 , Challenger SRT , Tico , Mercedes AMG850 , LowRider Bucccaneer , Benzinaria Autostrada Diicot , Apartament Clasa B Plaza , 1.7 mil in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu consider ca am o reputatie buna , deoarece nu sunt genul de om toxic , mereu am incercat sa gasesc varianta cea mai buna , avand 1.700 de ore aproximativ in politie , consider ca am o reputatie destul de buna .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nup
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ceva diferit nu as face , pentru ca rolul nostru e sa ajutam playeri de pe server , urcand in grad pot sa ajut cu mai multe lucruri playeri comunitatii . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu ajutorul playerilor , el avand rolul de indrumator care ajuta la intelegerea posibilelor greseli , dar si la rezolvarea problemelor , se ocupa cu rezolvarea ticketelor si cu raspunsul pe chat la anumite intrebari pe care playeri le au .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share