Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Razvan Dominicanu [ rZvEe! / ID:560 ]


rZvEe
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan Marina 
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Gamer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt destul de matur cat sa iau deciziile potrivite pentru fiecare moment posibil indiferent de factiunea in care apartin sau prieteniile pe care le am cu persoanele respective.Stiu regulamentul la perfectie si nu este o situatie pe care nu as sti sa o interpretez. Cred ca am dovedit cat de serios sunt ca functia de chestor si nu consider ca functia de chestor o sa imi afecteze factiunea sau gradul de helper.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana corecta,impulsiva,prietenoasa cu cine trebuie,matura. Am fost gamer toata viata mea si am iubit jocurile din toata viata mea si mi am dedicat viata pentru jocuri. Am jucat profesionist orice joc pe care l am incercat multiplayer si am avut rezultate bune aproape in fiecare joc pe care l am incercat,deci practic sunt TryHardMode

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan Dominicanul
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rZvEe!
  • Ore jucate pe server:280
  • De cat timp jucati pe server: 7 Luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 1 si 9 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0 si o sa ramana asa 
  • ID-ul din joc: 560
  • Averea detinuta in joc:  Peste 2 milioane cu tot cu case si masini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Depinde 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu prea , consider ca am doar 2 viteze :D
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as tine partea nimanui indiferent de factiune de care apartin 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Protejarea servarului / Informarea playeriilor care au nevoie / Mentinerea ordinei pe server 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Shadowplay,Geforce Experiente , Live si chiar si OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Accept orice pedeapsa 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share