Jump to content
×
×
  • Create New...

aplicatie agent paznic


Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:dumitru 
  • 1.2 Prenume teodor
  • 1.3 Sex: masculin 
  • 1.4 Vârsta:27
  • 1.5 Înălțime:1.91
  • 1.6 Greutate:86
  • 1.7 Naționalitate:roman 
  • 1.8 Adresă:strada los santos nr 87 .
  • 1.9 Număr de telefon:834 8368 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:da 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: niciodata
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:da engleza o stiu la perfectie 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:nu
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:sofer pe autobuz si de 40 50 luni pescar 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Salut  ma numesc teodor dumitru si nu as vrea sa incep cu banalitati precum:vreau sa apar tara si atat.Sunt de parere ca in primul rand pentru a apara statutul de drept si drepturile omului trebuie sa comunici si sa intelegi problema .De asemenea apreciez cand orice om stie sa fie deschis ca si mine la orice lucru. DORESC sa PARTICIP CU SIGURANTA la agentii de paza din los santos pentru a reusi sa combatem impreuna toti infractorii acestui oras pentru a ajunge in topul oraselor linistite.Voi incerca sa pun punct tuturor ilegalitatilor dar toata lumea stie ca fara pic de ajutor si fara dedicare si fara sustinere de la politia los santos nu s ar putea face lucrurui marete .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt foarte sociabil,pot sta cu orele de vorba cu agentii cu personalul de la paza si da ,daca e nevoie sa ma bat pentru siguranta sau sa trag sau sa mi apar departamentul unde voi vi admis ,o voi face cu siguranta .Asta in cazuri extreme,dar in general voi incerca sa le fac sentinta mai usoara tuturor prin comunicare repet ,iar cei ce au savarsit fapte mai nasole voi incerca sa fiu ca si un psiholog cu ei tocmai cand vor iesi din peninteciar sa fie mai ok.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :teodor 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :18 ani jumate 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :tg neamt 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :de 8 ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :am jucat inainte de wipe si acum am aproape 100 h mai exact 90 dar pana se accepta acest dosar voi avea 100 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :91
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :32560 
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :da
  • 5.14 Alte informații : imi doresc  sa fac parte din politie si hai sa terminam cu bine o data cu infractorii 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share