Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alex craciun [ Alexica / ID: 34946 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Alex Craciun
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Focsani
Cu ce va ocupati:Liceu
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Nu am prieteni pe server si da, sunt de acord cu aceasta chestie.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Il cunosc destul de bine si cred ca ma pot descurca la test.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Imi place sa ma implic, sunt de treaba, inteleg orice om indiferent de varsata, nu ma feresc de munca si
cred ca ma pot intelege foarte bine cu ceilalti membrii staff cat si cu jucatorii.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Alex, am 17 ani si sunt clasa a 11-a la Colegiul tehnic "Edmond Nicolau" din Focsani. Imi place sa ma joc fivem
si sa editez poze in timpul liber.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Alexica Brumaru
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Alexicăă seful la femei
Ore jucate pe server:174
De cat timp jucati pe server:cred ca 3 saptamani
Cat timp acordati serverului pe zi:in ultima perioada am avut niste probleme dar de obicei minim 4
Sanctiuni anterioare pe server:jail si un warn
ID-ul din joc:34946
Averea detinuta in joc:am un m4 xdrive si un cap de tir cerberus
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):da, cu smoker(472) pentru ca vorbea aiurea incercand sa ii ia apararea unei fete
la tk pe discord
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta comunitatea
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu problemele jucatorilor 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da

Edited by Alexicaa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share