Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Claudiu [ Gaboru | ID 351 ]


Gaboru
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Pătru Alexandru 
  • Varsta reala: 16, în 19 zile fac 17
  • Orasul unde traiti: Câmpulung Muscel
  • Cu ce va ocupati: Cu scoala momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: 85% Da, dar nu i problema, o sa fie 100%
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece, zic eu, sunt destul de activ, imi place sa ajut persoanele care au nevoie, asa cum pot si cat imi permite serverul la momentul actual. Ținând cont că este nevoie de staff, si eu imi cam petrec majoritatea timpului pe server,  zic ca as fii de folos. Chiar si la momentul actual ajut cat pot pe cine pot de pe server, atât cât imi permite serverul la momentul actual, doar sa le scriu pe chat sau depinde de situație.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat OK, zic eu, cum am mai spus, imi place sa ajut cat pot de mult, pe oricine are nevoie. Imi place sa interacționez cu persoanele, vorbesc mult cate o data, si sa zicem ca un defect de al meu ar fii ca am incredere in persoane, prea din timp.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): JustIn Quintero
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ganoru 
  • Ore jucate pe server: 570-590 ( nu am mai intrat de 2 zile si nu mai stiu, pt ca su t la rude și astept un cablu de net)
  • De cat timp jucati pe server: Din luna martie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7-8 ore, depinde de stare. Inainte stăteam si 10 11 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da
  • ID-ul din joc:351
  • Averea detinuta in joc: 300k  + masina vip + brabus 700, porsche 918, ford gt si alte mașinuțe mai low budget 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Cu hell m am certat o data din cauza orgoliului, dar ne am împăcat cred eu, si imi pare rau pentru ce am facut la momentul acela
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu nimic in plus fata de ce fac si cei din staff la momentul actual, vorbind de helper, poate doar ca as fii activ mai mult atat dimineata cat si seara mai ales.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: in primul rand sa ajute playerii noi, încât să își formeze o parere frumoasa despre noi cat si despre server si munca fondatorilor mai ales, dar și a tuturor care aparțin acestei comunități, sa ajute , parerea mea cu tot ce pot, pe oricine. Atat pe server, cât și pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share