Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Codrescu Yanis [ Yanis / 7618 ]


Yanis
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Codrescu Yanis
  • Varsta reala: 14 Ani
  • Orasul unde traiti: Mangalia
  • Cu ce va ocupati: Pai in general Gaming, basket, 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu la perfectiune, dar o sa-l invat la perfectiune!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Pai, sunt destul de activ, nu fac deferentieri(Fara prietenii etc), Sunt sociabil, ajut playerii cu ce pot
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 14 ani, sunt din Mangalia, practic Basket de 7 ani, dar am renuntat in decembrie cand mi-am rupt mana, sunt pasionat de Gaming si in timpul liber ies cu prietenii

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Codrescu Yanis
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ?YanisC3?
  • Ore jucate pe server: 2 Dar voi incepe sa fiu mult mai activ
  • De cat timp jucati pe server: De o zi 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pai, 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc:7618
  • Averea detinuta in joc: 500 De Ron 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai, as ajuta playerii, as fi mult mai activ 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta pe cine poate cu ce poate, sanctioneaza in caz ca este cazul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share