Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Helper


ZiNxTyZ
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Albert Stegan
  • Varsta reala: 15 ani
  • Orasul unde traiti: Orșova 
  • Cu ce va ocupati: Lucrez la un restaurant ca ajutor 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Indiferent , de situație 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da , am o foarte mare experiență 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): În primul rând ma joc cate 10+ pe server si ma vad , ca un ajutor pentru playerii noi cat si vechi , mai ales având experienta in staff stiind cu ce se mănâncă 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Albert , am 15 ani , lucrez la un restaurant  , sunt din Județul Mehedinți,  Localitatea Orșova ,  tin timpul liber practic fotbal si alte sporturi frumoase 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stefhan Albert 5819
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ZiNxTy
  • Ore jucate pe server:40+ in doar 3 sau 4 zile
  • De cat timp jucati pe server: 3-4 zile 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:10 ore plus
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am luat 7 zile ban ca , cântăm de unu singur si m-a auzit Hara
  • ID-ul din joc: 5819
  • Averea detinuta in joc: 2 masini si 30k in banca 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , în niciun caz .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Chiar deloc , ma cunosc foarte bine cu unii
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as-i prelua orice ticket,  si as-i ajuta orice player , mai ales ar trebui sa dau exemplu playerilor ca membru staff
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: (Ajuta ) Ajuta playetii indiferent de probleme 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am un pc foarte dezvoltat 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur , în orice caz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share