Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Silviu Armando(9866)


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Armando
1.2 Prenume:Silviu
1.3 Sex:M
1.4 Vârsta:24
1.5 Înălțime:1,84
1.6 Greutate:80kg
1.7 Naționalitate:Romania
1.8 Adresă:Strada Ferintcz 23
1.9 Număr de telefon:229-9334

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostiinte lingvistice in Limba Engleza.Cand eram in liceu am participat la olimpiade,in clasa a10-a si a11-a.
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:am fost admis si am ajuns stagiar
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Departamentul Medical Los Santos si am fost acceptat
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Santierist,sofer de autobuz,curier la urgent cargus,pescar si sofer de autobuz avansat
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu de mic voiam sa ma fac medic,pentru ca imi vedeam strabunica bolnava si neputincioasa in ceea ce priveste sanatatea ei.Dupa ce s-a stins din viata,am promis ca atunci cand voi putea,ma voi face medic pentru a salva vieti si asta vreau sa fac acum.Eu consider ca prin aceasta meserie eu servesc tara si nu numai.As vrea sa particip la crearea unor noi tehnologii pentru oamenii care sufera de cancer,o tehnologie care sa le mai dea o sansa de viata si de vindecare.Stiu ca in acest departament sunt doar oameni capabili,seriosi si determinati cu care,sa cream impreuna aceasta tehnologie salvatoare pentru aceste suflete care asteapta sa vina moartea mai repede pentru a scapa de aceasta lume plina de lucruri nefericite.Bineinteles,eu nu vreau sa vin in acest departament doar pentru a salva oamenii cu cancer,eu vreau sa vin pentru a ajuta toata lumea,indiferent de ce problema intampina.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu consider ca am capacitatea de a comunica si de a gasi solutii in orice probleme pe care le intampin.De asemenea,sunt foarte perseverent,dedicat,serios,foarte amabil si sociabil.In plus,stiu sa conduc excelent,atat la viteze mici cat si la viteze mari si stiu sa lucrez sub presiune.Eu sunt foarte rapid atat la gandire cat si la joburile in care am fost angajat.Pentru mine,conteaza foarte mult rapiditatea.Bineinteles,daca esti rapid,dar inutil,esti degeaba,iar eu consider ca ma descurc excelent  atunci cand sunt grabit,ba chiar mai bine decat atunci cand sunt calm,pentru ca sunt mult mai concentrat.Eu sunt o fire care se adapteaza repede la situatii si pot spune ca ma descurc foarte bine in orice situatie.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Silviu
4.2 Vârsta:15
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Timisoara
4.4 De când vă jucați GTA V?:de 4ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:2-3sapt
4.6 Cate ore aveti pe server?:81
4.7 Ce ID aveti in joc ?:9866
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:In timpul sapt3-4ore,weekend:8h+
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu
5.0 Alte informații:-

Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere!

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share