Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gicu Porumbelu [Raresqq / ID: 3496]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Rares
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Sunt elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece joc de mult timp pe acest server,  stiu sa ma descurc in situatii delicate, am experienta necesara si sunt dornic de a ajuta playerii noi si vechi cat si echipa Staff.  Pot intra pe server ziua cat si noaptea, atunci cand nu sunt asa de multi membrii staff pentru a rezolva problemele.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana linistita, imi place sa ajut, sunt matur si am o reputatie buna cu persoanele cu care am interactionat pana acum. Am rabdarea necesara pentru a rezolva problemele, sunt calm si tratez persoanele in mod egal.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Gicu Porumbelu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Raresqq
Ore jucate pe server: 2498 ore
De cat timp jucati pe server: De la inceputul verii 2021.
Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore
Sanctiuni anterioare pe server: [ID: 3496 ] / [Motiv: Coordonare pe discord ] / [Nr. Zile:7 ] / [Drept de plata: Nu]
ID-ul din joc: 3496
Averea detinuta in joc: 11.000.000 cash + bunuri
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut, m-am inteles intotdeauna cu fiecare membru staff cu care am purtat o discutie.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca o sa fac ceva diferit fata de ceilalti membrii staff dar imi voi dedica timpul rezolvarii ticktelor, voi trata cu respect si rabdare absolut toate problemele, conflictele si alte nelamuriri aparute pe server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca cele mai importante aspecte ale unui helper sunt de a indruma un jucator nou pe server, de a avea grija sa nu incalce regulamentul, solutionarea ticketelor, stergerea masinilor abandonate si sanctionarea jucatorilor care incalca regulamentul serverului.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share