Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Toni Marcu [ Kasper / ID: - 21457 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Anthony Isac-Michael
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Londra
  • Cu ce va ocupati: Lucrez in Constructii si in domeniul auto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: In totalitate
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut lumea si ma pricep destul de bine cand vine vorba de a funtiona sub presiune si de a comunica cu persoanele de orice gen.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat independent, ce locuieste in Marea Britanie de 3 ani, sunt pasionat auto si am inceput usor usor sa mi exting capabilitatile in acest domeniu si in timpul liber practic kickboxing.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Toni Marcu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kasper
  • Ore jucate pe server: 1020-1030 de ore jucate
  • De cat timp jucati pe server: de anul trecut undeva pe la mijlocul lunii Mai
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie 6-7 ore pe zi iar in weekend minim 10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: doua warn-uri, si doua ban-uri.
  • ID-ul din joc: 21457
  • Averea detinuta in joc: 800k cash am avut mai multe iteme dar nu prea cred, ca conteaza, 4 arme de tip ak47 cu tot cu gloante, 3 dube de sulf, un bmw x7 m50i, cateva masini la clasa VIP, un cheburek pentru insula cayo, 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu Rata am avut o discutie putin aprinsa dar am rezolvat.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa nu aplic mereu direct sanctiunile ci sa ascult persoana respectiva si sa incerc sa aplanez altfel situatia si sa ii explic ceea ce a gresit iar dupa voi aplica sanctiunea corespunzatoare greselii facute.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa de ce tine de regulament, si partea OOC a serverului mai exact are grija ca jucatorii de pe acest server sa aibe o experienta placuta si sa fie acolo cand un jucator creeaza un ticket si are nevoie de ajutorul unui helper sau oricarui alt membru staff, aplica regulamentul si permit vorbitul OOC in-game. De exemplu: vine un hacker si da spawn la blimp sau bombe in zona fleeca sau foloseste cheat-uri la batai sau task-uri la organizatii, atunci intervine un Helper sau un membru staff pentru a remedia problema in cauza.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Pot filma cu OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share