Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ray Webster [ DAV3 / ID:1270 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Numele meu real este David. 
  • Varsta reala: Varsta mea reala este de 16 ani. 
  • Orasul unde traiti: Traiesc in orasul Brasov. 
  • Cu ce va ocupati:
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt perfect deacord ca trebuie sa las deoparte prieteniile si sa privesc obiectiv in orice situatie. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc la perfectie tot regulamentul serverului cat si particularitatile acestuia. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana devotata, ma implic in orice fac si am foarte multa experienta pe server. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana serioasa, stiu sa imi vad de treaba, nu ma bag aiurea in seama cu necunoscutii, stiu sa fiu respectuos cu ceilati, ma pot adapta in orice situatie si reusesc sa ma integrez in orice mediu. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ray Webster 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DAV3 
  • Ore jucate pe server: am aproximativ 1300 de ore pe caracter. 
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de la finalul anului 2019 spre inceputul anului 2020. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general ma joc intre 4 si 8 ore zilnic, in functie de zii si program. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu mai am nici un ban de 11 luni dar am un warn pentru ooc mascat cand intr-o situatie de nofear din partea altui jucator am rostit termenul de bon neintentionat pentru a se intelege sa ii fie luat id-ul si ca ii voi face ticket. 
  • ID-ul din joc: 1270 
  • Averea detinuta in joc: Detin o avere de aproximativ 2.000.000. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am chiar o reputatie foarte buna prin roleplayul meu de politist candiano-arab, fiind foarte des apreciat de toate persoanele cu care interactionez in roleplayuri. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu tin minte sa fii avut vreo altercatie cu vreun membru staff, deci presupun ca nu am avut nici o altercatie / discutie aprinsa cu vreun membru staff. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa fac ce am facut si cu functia din Politie. As fii un exemplu pentru playeri, as indruma playerii spre un gameplay mai frumos si mai corect, as incerca sa ii fac pe cei implicati in tickete sa isi inteleaga greselile si sa si le asume si as incerca sa ma implic oriunde am sau primesc ocazia. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un Helper se ocupa cu mentinerea unui gameplay frumos, indrumarea jucatorilor noi, pastrarea unui mediu de joc nontoxic, ajutarea incepatorilor cu diverse probleme si multe altele. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez non stop cu GeForce Experience. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt perfect deacord cu aceasta conditie. 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share