Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Stanca Robert [Voicu Andrei/29376]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real: Stanca Robert

Varsta reala: 17

Orasul unde traiti: Brasov

Cu ce va ocupati: Student

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru că cunosc foarte bine regulile serverului și ma descurc in orice fel de problema . Am destul de multe ore pe server și știu cum funcționează lucrurile .

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om înțelegător , înțeleg foarte bine orice problema și reușesc in orice situație sa o remediez . Îmi dau seama foarte ușor când cineva încearcă să fenteze sau sa mintă .

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Voicu Andrei 

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): XR0BY

Ore jucate pe server: 900

De cat timp jucati pe server: de un an 

Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore 

Sanctiuni anterioare pe server: am avut vreo 3 sancțiuni deoarece eram destul de nou pe server și nu cunoșteam foarte bine regulamentul .

ID-ul din joc:29376

Averea detinuta in joc: R34 nismo , arme , vreo 400 cutii și clte câteva mașini + dețin salonul de tatuaje el burro de land colectare petrol 

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mai strict cu persoanele pe care le văd că încalcă regulamentul deoarece vad multi playeri că nu roleaza merg intra cu 400 in bumpere și chestii de genul și vreau că acest server sa fie cat mai asemănător cu viața reală.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa aibă grijă că toată lumea să facă un roleplay că în viața reală , sa nu încalce regulamentul și să fie cât mai activ pe tickete și să reușească să ajute cat de mult comunitatea .

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

 

Edited by xR0BY
Link to comment
Share on other sites

  • xR0BY changed the title to [Helper] Stanca Robert [Voicu Andrei/29376]
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share