Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Bambino Santiago [27702]


mikeno1
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Santiago.
  • 1.2 Prenume: Bambino.
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 32 de ani.
  • 1.5 Înălțime: Am inaltimea de 1,90m.
  • 1.6 Greutate: Am 73 de kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Sunt de nationalitate italieneasca.
  • 1.8 Adresă: Calea  lui Traian, blocul VIII.
  • 1.9 Număr de telefon: 635-8817

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost arestat niciodata pentru astfel de actiuni care nu sunt permise in comuna Los Santos.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata pentru vreo infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu mi-a fost suspendat permisul niciodata!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic atat verbal, cat si in scris in Limba Romana conform unui cetatean inteligent al acestei comune.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc foarte bine Limba Engleza si ma ajuta foarte mult in diferite situatii pe care le intampin in aceasta comuna, avand in vedere ca nationalitatile de oameni sunt diferite.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu am mai trimis vreo aplicatie de anagajare la Departamentul de Politie in trecut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am mai trimis!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am mai trimis o aplicatie catre Departamentul Medical si am fost acceptat de catre domnul director Rodriguez Darrin.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am activat in Departamentul Medical/Angajat ca si camionangiu si sofer de autobuz avansat.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui Departament de politie pentru ca ma consider pregatit sa fac acest pas si sunt sustinut de familia si prietenii mei in a face acest lucru.Departamentul de Politie Los Santos mi se pare un loc frumos, respectat si foarte bine pus la punct, cu niste oameni foarte organizati si a caror gandire este foarte bine dezvoltata in diferite situatii pe care le intalnesc.Rabdarea ma caracterizeaza foarte mult si consider ca in acest domeniu te poti ajuta de caracteristica aceasta.Din punctul meu de vedere, localnicii orasului trebuie sa aiba parte de cat mai mult personal al politiei pentru a asigura orasul si de a preveni cat mai multi infractori.Observatiile pe care reusesc sa le fac sunt foarte bune si ajuta la imbunatatirea respectivului pentru a nu mai  gresi, de altfel, imi recunosc fiecare greseala si incerc sa ma perfectionez cat mai mult pentru a nu avea probleme pe parcursul activitatii mele in acest Departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ma consider diferit de ceilalti candidati, decat prin modul de a gandi, avand in vedere ca fiecare reuseste sa vada probleme in felul lui, insa, consider ca fiecare suntem egali si meritam cate un loc cald in acest Departament de Politie.De altfel, este posibil ca respectul de care depind si pe care il ofer sa fie o diferenta intre mine si anumiti candidati la aceasta preselectie.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Nicolae.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : Am varsta de 15 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Provin din judetul Valcea.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc Grand Theft Auto V de aproximativ 2 ani doar pe servere hard/advanced roleplay.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc pe server-ul FplayT de 1 an, in care am avut diferite pauze din motive personale.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : In momentul de fata am 250 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : Am ID-ul 27702.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit cu atentie aceste aspecte.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit cu atentie pentru integrarea mea in politie.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc ca mi-ati citit aplicatia si sper sa fiu acceptat, in caz contrar, cu o alta ocazie.
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                                                                 DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                                                                                      CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                                                                    (nu ai varsta necesara . ) 


                     DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
28/06/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share