Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Romina Guerrera [ RamonaG / 14592 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ramona
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Essex, UK
  • Cu ce va ocupati:  Asistent support administrativ  I-GOLD LTD / Admin Alpi UK 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Mai am multe de invatat
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc sa ma implic in a-i ajuta pe altii, sa invat cat mai multe, am destul timp liber seara cat si in weekend sa ma ocup de aceasta atributie
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana responsabila, imi plac lucrurile facute asa cum ar trebui sa fie, mai greu un pic cu rabdarea. Imi place sa-mi petrec timpul in fata monitorului, fiind o relaxare pentru mine! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Romina Guerrera
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): awww
  • Ore jucate pe server: 1700
  • De cat timp jucati pe server: 1 an de zile
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi si in weekend toata ziua
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu detin
  • ID-ul din joc: 14592
  • Averea detinuta in joc: 9 milioane cash, jumatate de tug, o masina cu bitcoins
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Mi-am mai iesit din fire cateodata si am facut copilarisme
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta la diminuarea greselilor facute de catre playeri cat si la cele facute de mine, imbunatatirea roleplay-ului, intelegere si buna dispozitie pentru fiecare care doreste sa se relaxeze atunci cand intra sa se joace!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta playerii care fac ticket si au o nelamurire, intrebare sau o problema, explica greselile facute de catre playeri pentru inbunatatirea jocului!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share