Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Karla Sanchez [ Karlita / ID:13339 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Carla Antonia
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Barcelona
  • Cu ce va ocupati: Studenta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru experienta acumulata in timp de un an de gameplay pe acest server de fivem. In 1400 de ore am intalnit orice tip de roleplay. Am participat la mai multe tickete unde am observat greselile altora plus cum actioneaza staff-ul. Deasemenea imi place sa ajut persoanele care intampina orice fel de problema, sunt calma in majoritatea situatiilor, nu ma pierd cu firea niciodata si am o determinare uriasa de a ajuta jucatorii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt studenta in Barcelona la facultatea de medicina, studiez acest domeniu de aproape 4 ani, in timpul liber practic diferite sporturi si ma joc pe calculator. Sunt calmam, nu ma enerver usor si de asemenea intelegatoare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Karla Sanchez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kharlita/Karlix
  • Ore jucate pe server: 1400
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si cateva luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4, depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 13339
  • Averea detinuta in joc: 1 milion, cateva masini, apartament, etc.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu am ascultat si daca am gresit am invatat din greseli.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as incerca sa fac neaparat ceva diferit, as incerca sa fac o treaba la fel de buna ca restu.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rolul de Helper este unul important deoarece acesta este imaginea comunitatii. Trebuie sa fie matur, ascultator, calm si sa dea dovada de seriozitate, unde jucatorii sa fie ajutati si lamuriti indiferent de situatie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share