Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mccarthy Kosoko [ pvr / ID: 4137 ]


Pvr
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Hetriuc Marian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Botosani
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca primesc aceasta functie fiindca ma simt pregatit din toate punctele de vedere pentru aceasta posibila functie acordata + Seriozitatea si activitatea mea pe aceasta comunitate
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare, Ma numesc Marian sunt din Botosani sunt in elev intr-un liceu foarte bun din orasul in care sunt, am o pasiune pentru basket, muzica si jocurile video ( precum FiveM, Rust, CSGO, etc.. ). In viitor imi doresc sa urmez o cariera Militara deoarece simt ca sunt facut pentru acest stil de viata.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): McCarthy Kosoko 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pvr
  • Ore jucate pe server: 2.200
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe aceasta comunitate de aproximativ 1 an si jumatate 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 3-5 depinde de zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri provizorii dintre care unul achizitionat. 
  • ID-ul din joc: 4137 
  • Averea detinuta in joc: Undeva in jur de 5 milioane avand in vedere toate bunurile mele 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu eu nu. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu cred, cel putin nu imi aduc aminte. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cred ca mi-as schimba mindset-ul si viziunea asupra multor lucruri 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  O persoana ce detine aceasta functie indruma noii membri ai acestei comunitati in bine le ofera intrebari la raspunsuri si sanctioneaza persoane ce au comis greseli pe comunitate. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent? Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share