Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Stefan Petro [ Nepotu/43437]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Numele meu este Stefan
Varsta reala:Am varsta de 16 ani si 6 luni
Orasul unde traiti:Brasov
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sigur.In joc nu exista prieteniile din viata reala.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Consider ca in tot acest timp de cand ma joc pe server,prin greselile mele in roleplayuri sau greselile altora am invatat tot ce ar trebui sa stiu si am studiat regulamentul de pe forum.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece pot ajuta playeri serverului sa nu mai intampine greselile sau sa faca ce am facut eu gresit in roleplay-uri.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Stefan,am frageda varsta de 16 ani.Una din activitaiile care imi plac sa le fac in timpul liber este de a ma juca pe calculator,in special Fivem.Sunt o fire sociabila si imi place sa ajut lumea.Sunt pasionat de editarea fotografiilor.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Stefan Petro
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Fane Rockstar
Ore jucate pe server:Am 377 de ore,stiu ca sunt destul de putine,dar am zis sa incerc.
De cat timp jucati pe server:De pe la inceputul lui Iulie.
Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zi,sunt zile in care pot acorda si cate 7-8 ore dar si zile in care pot 1-2.Dar imi petrec destul de mult timp daca nu intervine ceva important.
Sanctiuni anterioare pe server:Am destule sanctiuni,dar consider ca din fiecare am invatat ceva nou care mi-a imbunatatit roleplayul.
ID-ul din joc:43437
Averea detinuta in joc:In secunda de fata am 10k+masini/motoare.,dube de sulf/otel,dar am cheltuit/jucat barbut.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Fata de playeri nu consider si sper ca nici in fata staffului.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face nimic diferit pe server,dar as avea mult mai multa grija in roleplaurile pe care le fac si as ajuta playeri de pe server cu problemele intampinate in roleplay.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea/rezolvarea probelemor intampinate de playeri in roleplay si explicarea acestora pentru a nu se mai repeta.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,filmez cu obs.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,sunt de acord.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share