Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Baldovin Ion [6850]


♤IonuT♤
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Ion
  • 1.2 Prenume: Baldovin
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 31
  • 1.5 Înălțime: 1,89
  • 1.6 Greutate:  80
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă:
  • 1.9 Număr de telefon:244-4717

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da dar din singurul fapt ca am avut un anturaj mult prea aiurea, si am fost practic obligat sa fac anumite greseli ale vieti, dar m-am cumintit de mult timp. Tot ceea ce fac este legal si iubesc pulitia 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, mi sa luat permisul pentru neatentie
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Roamana, Engleza dar nu foarte bine si italiana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am vrut sa intru la medici, doar ca pe ultima suta de metri m-am gandit ca si fii mai bun sa lucrez in cadrul politiei, imi place sa respect legea chiar daca trecutul meu a fost un pic mai gresit, dar orice persoana merita o adua sansa la a deveni o persoana buna
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca tirist foarte mult, pilot de avion am avut ceva contracte la bursa

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur Deparamanetului de politie pentru ca vreau sa ajut persoanele ce sunt hartuite, imi doresc sa fac cat mai multe fapte bune fata de cetatenii ce respecta regulile impuse prin lege. Voi fii trup si suflet pentru aceasta haina
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu cred in diferente fata de colegii mei de munca, fiecare om ce este angajat in Departamentul de polite este acceptat cu un scop, fiecare om al lege este important in functia care este. Toti suntem egali respectat gradele mai mari.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ionut Marian
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 31
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Galati
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De foarte mult timp
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc de foarte mult timp doar ca am avut si o pauza, de ale vieti
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :  670
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 6850
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da, voi sta chiar si mault de 3 ore in special noaptea voi fii online
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da, corputia nu te ajuta la nimic, castigi odata si te patezi toata viata. 
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da 
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, inca imi mai arunc ochii pe regulile interne din cadrul politiei
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da si inca o mai fac, vreau ca la testare sa fiu cat mai corect cu raspunsurile 
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc frumos pentru atentia acordata CV-ului.
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Baldovin Ion,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.

      DATA                                                                                                                                      SEMNATURA                                         

09/11/2022                                                                                                                 Inspector Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share