Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Rosca Patrik [67641]


Recommended Posts

SPITALUL JUDETEAN LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


 


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Rosca
  • 1.2 Prenume: Patrik
  • 1.3 Sex: M 
  • 1.4 Vârsta: 29
  • 1.5 Înălțime: 1.84
  • 1.6 Greutate: 71kg
  • 1.7 Naționalitate: Romania
  • 1.8 Adresă: Great Chaparral Nr. 6
  • 1.9 Număr de telefon: 061-8937


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, un cetățean legal al orasului Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufer de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Da, aceste boli pot reduce performanta angajat în cadrul Departamentului Medical dar din fericire eu nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata pentru crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat niciodata pentru o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substanțe interzise niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  1. 2.91 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, permisul meu nu a fost niciodata supendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil să comunic atât verbal cât și în scris în limba Romană.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu foarte putina engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical in trecut?: Da, am mai trimis o aplicatie  de angajare la Departamentul Medical in trecut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:---
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost pescar si livrator la McDonalds

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca ma consider in sfarsit la varsta de 31 de ani, pregatit pentru aceasta functie.Am invatat in 6 ani de cand am luat permisul de conducere sa conduc foarte bine, civilizat dar si rapid in situati de urgenta.Am asistat la medici care au salvat vietiile multor persoane prin tot felul de metode.Am fost chiar si pasager mai demult intr-un duster si eram transportat la spital deoarece am avut un accident.Am reusit sa vad cu un singur ochi cum treceam cu foarte mare viteza pe langa o gramada de masini la limita.Mi-a placut foarte mult cum a condus domnul medic si am vrut neaparat sa invat sa conduc si eu asa in situatii de urgenta.Am mers in locuri special amenajate pentru astfel de lucruri alaturi de prietenii mei si am invatat foarte bine pana in ziua de azi sa conduc si eu la fel ca acel medic.Cu toate aceste aptitudinii ma consider pregatit pentru a ma alatura Departamentului Medical Los Santos.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Una dintre chestiile care consider ca ma diferentiaza de ceilalti candidati ar fi faptul ca am fost in tinerete si pilot de curse si am invatat sa conduc foarte bine o masina indiferent daca este sau nu stabila.Deasemenea sunt un om suplu, energic si rabdator.In fiecare zi la ora 6:00 ma trezesc, servesc micul de-jun si la ora 7:00 ies pe afara si fac jogging prin cartier iar dupa aceea ma duc la job.Tin sa mai mentionez o data ca am asistat la o multime de apleuri unele mai grave altele mai usoare.Am observat chiar si cum un medic a reusit o data sa scoata un glont din burta cuiva in plina strada.Am fost foarte uimit si am fost sa il intreb cum de reuseste.El mi-a exiplicat ai ai nevoie de foarte multa concentrare pentru a nu lovi pacientul si mai rau.Am un trecut foarte curat si stiu aproape tot codul penal.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Rosca Patrik
  • 4.2 Vârsta: 14-15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Pitesti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V de aproximativ 3 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 2 ani (nu prea ma fost activ).
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 11 ore , am mai fost in medici in trecut. Dar mi-am pierdut contul de Steam si nu mai am ore .
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 67641
    • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: undeva pe la 4-5 ore
    • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu , era 🙂 sa iau un warn
    • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Minimul de luni este 50, va rog sa reveniti cu o aplicatie cand le aveti.

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share