Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mocanu Andrei [34337]


Manevra_
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Mocanu 
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 82 kg
  • 1.7 Naționalitate: Român
  • 1.8 Adresă:
  • 1.9 Număr de telefon: 328-4316

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetațean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici o boala cronică.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizică.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Da, sunt constient de această informație.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am avut contact cu închisoarea niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, deoarece nu am facut nici o infracțiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am utilizat niciodata substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu, deoarece sunt un om responsabil
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt in posesia unui permis valid de conducere.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte îl limba engleză si putină franceză

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu, asta este prima aplicatie
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu am primit momentan verdict
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da,am fost medic
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost acceptat in departamentul medical
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Mechanic,frizer,sofer de autobuz, putin taximetrist

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Deoarece imi place cu ce se ocupă, este foarte bine organizat si intotdeauna mi-a placut acest departament. Activitatea membrilor este foarte buna cat si cea a conducerii este una excelenta, aceasta jucând un rol important în decizia de a aplica la acest departament. Seriozitate, activitate si respect, acestea sunt cele trei cuvinte de baza ce definesc cel mai bine Politia Romana. Mi-ar face mare placere sa pot sa fac si eu parte din aceasta echipa minunata deoarece este capabilă si bine instruită, cu oameni foarte bine antrenati si cu capul umeri.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):In primul rand avand in vedere faptul ca am fost medic este un avantaj deoarece stiu sa ofer primul ajutor. De asemenea sunt un om calm si stiu cum sa gestionez o situatie tensionata. Am invatat sa trag cu arma deoarece inca de cand eram mic mergeam cu tatal meu la vanatoare iar apoi am fost pasionat de AirSoft dar si de raliuri, de acolo am invatat sa controlez o masina chiar si la viteza foarte mare. Nu in ultimul rand sunt un si am fost om drept cu coloana vertebrala de cand ma stiu.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andrei
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 15 jumatate
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bistrița
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 3 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : aproximativ un an
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 264
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 34337
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații :- 
Link to comment
Share on other sites

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS

                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ

                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                      RESPINS!

                             

 

 

            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          

       12/12/2022                                                                                                                               Inspector Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share