Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sebastian Brasco [Brasco / ID: 31926]


Brasco
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: George Sebastian
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Napoli
  • Cu ce va ocupati: Operator Back office, gestionez credite.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut, total de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere, întrunesc criteriile pentru a face parte din staff. îmi place să ajut și să mă implic, motiv pentru care doresc să mă alătur proiectului și să ajut restul jucătorilor prin informațiile dobândite de-a lungul celor 2000 de ore pe care le am pe server. Această funcție vine cu o responsabilitate mare pe umeri, responsabilitate pe care sunt pregătit să mi-o asum.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană sociabilă deschisă să evoluez și să învăț constant. De asemenea, sunt conștient că am avut ceva greșeli în trecut, însă am trecut peste și am învățat din ele, devenind o versiune mai bună a mea. Hobby-ul meu sunt jocurile video, motiv pentru care câteodată îmi dedic puțin cam mult timp acestui hobby. Îmi place să petrec timp cu familia, cu cei mici și de asemenea sunt o persoană care este dispusă să ,,lase de la ea'' mai ales în situațiile în care nu am dreptate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sebastian Brasco
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Brasco
  • Ore jucate pe server: Aprox 2000
  • De cat timp jucati pe server: Mai bine de un an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: În ultima perioadă chiar și câte 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Hack, însă mi-am învățat lecția, eram la început și nu aveam intenții serioase pe server.
  • ID-ul din joc: 31926
  • Averea detinuta in joc: În jur de 1 mil jumate la momentul actual.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ba chiar din contră
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Întotdeauna este loc de mai bine, așa că aș încerca să ajut comunitatea, prin experiența mea de joc și prin a împrăștia multă energie și atitudine pozitivă. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper după denumirea sa din engleză ar trebui să ajute. Ar trebui să se implice, să ajute comunitatea să evolueze, să înțeleagă și să aplice regulamentul mai bine, să dedice timp și pozitivitate, pentru a asigura o joacă cât mai corectă și frumoasă. Helperul și membrii STAFF, sunt oglinda serverului ceea ce înseamnă că atitudinea lor trebuie să fie una exemplară.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da. 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share