Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Solonik Alexander Viktorovich [ WiZZeL/128 ]


WiZZeL
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stefan Valentin Belet
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Dublin, Irlanda
  • Cu ce va ocupati: Lucrez in vanzari la aeroport.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Avand in vedere vechimea mea pe server, activitatea si implicarea mea, consider ca am capatat foarte multe informatii de care as putea beneficia destul de mult.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 17 ani, vorbesc spaniola, romana, engleza, sunt o fire linistita, ma mentin calm in orice situatie, am terminat scoala de informatica in Spania si acum lucrez in aeroport in domeniul vanzarilor de produse tip duty-free in Dublin, Irlanda. Sunt loial, serios si respect pe oricine indiferent de circumstante. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexander Viktorovich Solonik
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): WiZZeL
  • Ore jucate pe server: 980
  • De cat timp jucati pe server: Din 2020 aproximativ
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-10 Ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Warn-uri inainte de wipe
  • ID-ul din joc: 128
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 500k In bunuri si 700k bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face tot posibilul sa ajut serverul, sa ajut oamenii de pe server si sa mentin comunitatea cat mai curata/frumoasa.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutatul playerilor atat noi pe server cat si cei vechi care au o reclamatie/intrebare sau au intalnit un bug.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share