Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER Miguel Castellano [Cosmin / ID: 25042]


Recommended Posts


  •  

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bolea-Andrei-Cosmin
  • Varsta reala:16(imediat 17)
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev si fac un curs in domeniul IT-ului
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur, consider ca eu cunosc la perfectie regulamentul serverului!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt om calm, respectuos, imi place sa fac lumea sa inteleaga ce a gresit si sa nu se mai repete pe viitor. Punctul meu forte e coloana vertebrala, sa iti asumi daca ai avut ceva gresit, deoarece esti pe jumatate iertat oarecum daca ai recunoscut si ti-ai asumat greseala din plin, un lucru ce nu il suport este minciuna excesiva si cu nerusinare!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cataloghez ca fiind un om respectuos, cu cei 7 ani de acasa, imi place sa experimentez lucruri noi si sa lucrez cu oameni foarte mult in echipa cat si individual. Bineinteles am si calitati atat cat si defecte ca orice om, dar cu timpul incerc sa scap de ele si incerc sa ma perfectionez. Pot spune ca sunt un om simplu si imi place sa imi fac treaba cum trebuie corect si sa nu ma grabesc cand fac un lucru, sa ma verific de doua ori inainte de a face vreo actiune ce necesita atentie!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Miguel Castellano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
  • Ore jucate pe server: 954 ore
  • De cat timp jucati pe server: 1 an din ce imi aduc aminte
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore depinde ca mai am si scoala si curs!
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut
  • ID-ul din joc: 25042
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, m-am inteles cu toata lumea exemplar si nu am avut certuri sau conflicte!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as da silinta sa ajut jucatorii noi de pe server, sa rezolv tickete corect, sa fie fairplay, sa explic celui ce a gresit in roleplay-ul respectiv si sa ma ocup si de partea de discord pe viitor daca voi avea aceasta sansa!
    • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Dupa parerea mea un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor intr-un mod corect si atent din toate punctele de vedere, cu buna starea lucrurilor pe server, a roleplay-ului, cat si sa faca jucatorii  sa inteleaga ce au gresit
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt constient de asta!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share