Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ionita Mari [ Ionita / ID: 12304]


Ionita
 Share

Recommended Posts

Numele real:Ionita Marian    
Varsta reala:21
Orasul unde traiti:Bucuresti.
Cu ce va ocupati:In viata de zi cu zi , sunt antreprenor .
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sigur ca da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Parerea mea personala este , ca merit aceeasta functie pentru ca sunt un baiat complex , serios si cu mult potential .Dar nu doar eu merit functia asta , toti meritam daca suntem capabili pentru ea.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut ! Ma numesc Ionita Marian am varsta de 21 de ani si sunt din Bucuresti. In viata de zi cu zi sunt antreprenor , detin un bussines bazat de evenimente in aer liber cat si in interior , am foarte multe pasiuni dar cele mai importante sunt jocurile si bagatu banilor in masini. Sunt un baiat cu un deficit de vorbit (balbait doar atunci cand ma grabesc sa vorbesc) sunt un baiat serios , cu foarte mult potential si foarte multe principii. 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Ivan Guzmán
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):gipsyionita
Ore jucate pe server:630
De cat timp jucati pe server:De aproape 4 ani , de pe vremea cand era Paleto .
Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore 
Sanctiuni anterioare pe server:Nu imi aduc aminte sincer .
ID-ul din joc:12304
Averea detinuta in joc:2 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceeasta functie , mi-as dedica timpul pentru a raspunde la tickete si a indruma playeri noi veniti catre un drum lin fara sa aiba nicio problema , m-as implica chiar si pe discord la ticketele facute de playeri.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de HELPER este cred ca cea mai importanta functie , pentru ca el are rolul de a ajuta si a mentine server-ul placut si curat , el trebuie sa indrume playeri noi sa nu faca greseli care sa se sanctioneze drastic.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Sigur ca da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sigur ca da.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share