Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Niku Mexicanu [46300]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Niku
  • 1.2 Prenume: Mexicanu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 35
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate:77 kg
  • 1.7 Naționalitate: Mexicana
  • 1.8 Adresă: Los Santos
  • 1.9 Număr de telefon: 540-6481


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Eu ,subsemnatul Niku, sunt un cetatean legal comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu sufar de nici un fel de boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nici o boala fizica,doar in copilarie am fost obez dar usor am inceput sa slabesc.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: nu am nici un fel de boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost arestat de nici un fel de crima deoarece eu mereu am tinut cu legea.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat deoarece cum am spus mai sus, eu mereu tin cu legea!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu, nu am uzat nici un fel de substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, am un motor care fuge umpic cam tare si am depasit limita de viteza cu vreo 5 km/h dar am platit contraventia.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,sunt in posesia un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu,nici odata nu mi s-a confiscat permisul.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da,eu consider ca sunt capabil sa scriu si sa vorbesc in Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,stiu sa vorbesc limba internationala Engleza si mai stiu si destula Italiana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu,aceasta este prima oara cand aplic in departamentul medical.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu, aceasta este prima mea aplicatie de angajare la o angentie a statului.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost mecanic deoarece si tata a fost(mama era chirurg) si uneori in timpul liber ori mai studiez lucruri despre medicina pentru a le retine foarte bine ori mai lucrez putin cargus.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu doresc sa ma alatur acestui departament deoarece mama mea a fost un chirurg foarte renumit in Mexic si Italia si m a invatat foarte multe lucruri elementaredespre medicina exterioara (pielea,gatul etc.) cat si cea interioara (organele ,oasele etc.) si am decis sa o iau pe urmele ei pentru a o face mandra de mine ,chiar daca nu ma poate vedea din cer.... Dar da , deci motivul este ca am studiat foarte mult despre medicina si ma fascineaza(iubesc medicina).
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu consider ca toti suntem egali dar, cunosc foarte multe despre medicina iar in ultimii 7 ani am studiat o foarte mult si eu consider ca am foarte multe cunostinte despre aceasta(plus sfaturile si lucrurile pe care mi lea spus si mama mea). Si in cazuri de urgenta stiu sa reactionez calm si sa fac situati una buna fara morti nedorite.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Darius 
  • 4.2 Vârsta:14 in cateva luni 15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Iasi
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: pe calculator ma joc de 4 ani dar toti anii adunati (cu tot si anii care i am jucat de pe consola) vreo 6 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:aproape 2 luni (cu pauze fara ele de cam 1 an cu o pauza mare de 7-8 luni)
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: aproape 33
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 46300
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nu am avut
  • 5.0 Alte informații: Iubesc smurd ul<3
Edited by Niku-FPlayt Mafia
Link to comment
Share on other sites

BIROUL DE RESURSE UMANE - Spitalul Județean de Urgențe Viceroy

 

Buna ziua,

Dorim să vă aducem la cunoștință că CV-ul dumneavoastră a fost analizat de către specialiștii noștri din cadrul departamentului de resurse umane rezultatul fiind unul negativ, astfel ați fost declarat RESPINS!

Pentru informații suplimentare nu ezitați să ne contactați: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share