Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dan Tudor [ Ascendancy / ID: 4149 ]


Ascendancy
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tudor Daniel
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: IT, Lucrez pentru Deutsche Telekom (pentru Germania) sunt grad de Suport adica fac Traninguri, ajut angajatii sa se descurce, organizez tot felul si mai am grija de Quality.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, pentru ca Regulamentul se aplica pentru toti.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca as fi bun in funcția de helper pentru ca am activitate pe server joc destul de mult si chiar vreau sa ajut sa crească Serverul in continuare. Vreau sa ajut playerii sa se simtă bine, sa nu mai fie probleme, tot ce tine de RP si sa se respecte regulamentul. Doresc sa ajut sa ajungă Fplayt cel mai bun Server din Europa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Tudor Daniel si am 24 de ani. M-am nascut in Germania unde am trait cu ai mei 14 ani. Dupa, ai mei au dorit sa se intoarca in tara, asa ca am venit in Romania, mai exact in Alba Iulia, unde am terminat Liceul Colegiu National "Horea, Closca si Crisan. Apoi m-am mutat in Brasov unde stiam ca sunt mult mai multe oportunități si am decis sa raman aici singur, fara ajutorul parintiilor. M-am straduit cu anumite joburi pentru a ajunge unde sunt acum, foarte multumit de mine si efortul depus. Sunt o persoana deschisa, sincera, sociabila, prietenos sau serios, depinde de situatie. Imi place sa ma implic in tot felul de activitati si imi dau mereu interesul. Limbajul meu este unul decent si sunt o persoana cat se poate de modesta. De asemenea imi place sa ajut oamenii cu orice pot, acesta este chiar unul din motivele principale de ce imi doresc sa devin Helper.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dan Tudor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ascendancy
  • Ore jucate pe server: 309,75
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni si jumatate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore in zilele in care muncesc si cam 10+ ore cand sunt liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Condus non rp si animatie fiind afk.
  • ID-ul din joc: 4149
  • Averea detinuta in joc: 1.000.000, Nissan skyline, Nissan GTR, Mclaren Mp4 si un Nissan Titan
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, din cate cred lumea ma crede de treaba pentru ca pe toată lumea ii respect.
  • Ati avut altercatii, discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut niciodată o discuție aprinsa sau o cearta cu un membrul Staff-ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mult mai activ și as fi foarte foarte atent la greșelile mele ca stiu sigur ca toata lumea greseste si inclusiv eu. Pe lângă asta vreau sa fiu un exemplu al serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutatul Player-iilor aia noi cat si cei vechi, adica cu probleme sau cu intrebarile ce le au. Un helper se mai ocupa si cu menținerea atmoseferei plăcute pe server, cum ar fi fara Trolleri, Non Rp si utilizarea unui limbaj adecvat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da am posibilitate cu Fraps sau Shadowplay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Ascendancy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share