Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Davide Rotaru [Davide Rotaru / 5754]


DavideRotaru
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Davide
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Italia [VR]
  • Cu ce va ocupati: Student la CNC Si programare.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece am tinut mereu un roleplay cat mai curat si frumos pe server, si sunt destul de intelegator si matur in a primi acest rol.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc David Rotaru, Davide cum imi spun prietenii aici in italia locuiesc  de aproximativ 13 ani, sunt un baiat foarte intelegator, glumet, si foarte calm. Pasiunile mele sunt programatu in 3D, Lucrez in photoshop din 2016 si imi aduce un venit destul de decent.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Davide Rotaru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Davide
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 50 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Nu stiu sigur dar cateva luni bune.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-7 ore depinde de zile.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban permanent deoarece am fost putin nesimtit recunosc dar am primit dupa cateva zile unban ca mi-am cerut scuze personal.
  • ID-ul din joc: 5754
  • Averea detinuta in joc: un Lamborghini Gallardo si 60k cash, aproximativ.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu chiar am o reputatie foarte buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut doar o singura data cu un moderator, dar mi-am cerut scuze si acum suntem in pace.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as reusi  sa primesc o sansa sa fac parte din echipa FplayT, sincer nu pot schimba personalitatea jucatorilor dar pot sa o schimb pe a mea cand vine vorba de discutii si probleme legate de jucatori o sa incerc sa fiu un helper cat mai atent si cat mai amabil cu jucatorii ca sa rezolvam si sa facem inteles scopul comunitatii FplayT adica un roleplay cat mai curat si cat mai matur si distractiv.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa sa fie respectat regulamentu comunitatii FplayT, si are obligatia sa ajute jucatorii care nu il respecta sau au intrebari in legatura cu regulamentu/comunitatea, de asemenea are obligatia sa fie un exemplu si o persoana cat mai calma si rationala in momente in care respectiva persoana are cateva probleme de comportament si incepe sa te jigneasca sau sa fie chiar foarte rautacios.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur cu Geforce Experience.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur sunt o persoana cat mai sincera.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share