Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Popa Bogdan [8664]


Bogwayy
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Popa
  • 1.2 Prenume: Bogdan
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 87 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay, Strada Primaverii, Nr. 9
  • 1.9 Număr de telefon: 533-1852

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, printr-o altercatie cu niste baieti intr-un club, dar a fost arest preventiv,eu fiind eliberat dupa vizualizarea filmarii de pe camerele de supreveghere.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nici macar atras.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, il am in continuare de 7 ani de zile.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc foarte bine si limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da,dar nu in acest oras.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat, 7 zile de practica, devenind Agent Al Politiei Rutiere Romane.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am avut un magazin alimentar, l-am lasat surorii mele, Maricica.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Pentru ca sunt un tanar cu experienta, care stie ce vrea, destul de determinat sa fac de imi propun. Am obeservat cateva zeci de cazuri in orasul nostru, pe care eu consider ca le-as fi rezolvat mult mai bine si mai corect decat ele s-au sfarsit. Eu fiind si mutat de ceva timp in oras, consider ca ar fi un job potrivit pentru mine.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca am o conditie fizica destul de buna, sollid, bun pe autoaparare. Am abilitati de conducere bine dezvoltate, cat si cunostinte rutiere. Totusi stiu ca as avea de invatat si de la colegii mei dar si ei presupun ca ar avea oricat de putin de la mine.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Bogdan
  • 5.2 Vârsta: 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Constanta
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Un an.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Pai am inceput in urma cu ceva luni, cand promova si EpicShorty, mi-au zis niste prieteni sa intram, am jucat o durata lunga de timp, dar intr-un final nu prea mai aveam timp sa joc din cauza scolii. Am o saptamana de cand m-am reapucat si am vazut pe acest server lucururi pe care nu le-am mai gasit sau auzit pe alte servere.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 8664
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da /Nu   DA
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu   DA (deloc greu :)))  )
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu   DA
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu   DA
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Indata ce trimit aplicatia incep sa il citesc.
  • 5.13 Alte informații: Consider ca sunt destul de matur si am cunostinte pentru a mentine un roleplay bun.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share