Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper]Marin Pisica [Caramida.][ID: 106]


Caramida.
 Share

Recommended Posts

  • Numele real:Alexandru Florin
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti:London
  • Cu ce va ocupati:Lucrez la un restaurant la moment  din cate am observat nu am timp sa ma joc deci cred ca ma las si de jobu asta.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Ba Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sa fiu sincer il cunosc
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am foarte multa activitate si chiar  vreau sa Ajut servarul joc de foarte mult timp si am multa experienta Ma descurc in orice situatie .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma atasez foarte repede de lume Tin la glume in limita bunuli simt Ma supar pe chestii care chiar ma fac sa ma simt rau dar  in rest sunt ok  ma respecti te respect.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marin Pisica
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Caramida.
  • Ore jucate pe server:1003
  • De cat timp jucati pe server:de cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:14-15 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da am avut 
  • ID-ul din joc:106
  • Averea detinuta in joc:Vip-Diamond + Casa masini de la showroom si  mai am in jur de 300k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Si da si nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Da am avut ceva certurii  Dar am ramas prietenii
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ce face si toata lumea Sa pot sa ajut  playerii cand este nevoie .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ei au rol de a ajta playerii cu comenzi pe care nu le stie tocmai,dar nu neapart cu comezi cu tot felul ,depinde ce intrebari pun oamenii trebuie sa fi pregatit pentru orice.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Cred ca da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
 
Edited by Caramida.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share