Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cristi Siminescu [ Cristisefuvostru / 26412 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristi Siminescu
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Web Dev / Mentenanta IT
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, atat cel scris cat si cel nescris.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai in primul rand pentru ca sunt om corect, intelegator in unele cazuri, calm si consider ca as putea aduce un plus valoare serverului si comunatii FplayT.Am facut un sport de echipa timp de multi ani, si imi place sa fac parte dintr-o echipa, in cazul asta fiind cea de STAFF.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Anul asta termin facultatea de cibernetica economica si sunt o persoana cinstita, calma, intelegatoare ,prietenoasa , serioasa care nu actioneaza la nervi. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cristi Siminescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): cristi
  • Ore jucate pe server: 500
  • De cat timp jucati pe server:Pai am intrat prima oara pe server acum 2 ani,nu prea am jucat pentru ca imi mergea in lag si nu mai mult cadeam prin harta si am revenit de vreo 5 luni pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore, depinde de ce am de facut in ziua respectiva.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am, mi se pare ca am avut un jail la inceput cand am intrat pe server.
  • ID-ul din joc: 26412
  • Averea detinuta in joc: 3 mil+
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca nu, mi-am facut ceva priteteni in oras.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai nu cred ca as face ceva diferit, inafara de faptul ca atunci cand as avea hanoracul pe mine nu as mai tine cont ca sunt prieten cu X si Y pentru a nu-i sanctiona ca atare, pe langa asta as mai sterge masinile abandonate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER ajuta comunitatea prin raspunderea tuturor intrebarilor si reclamatiilor pe care playeri le fac , explica jucatorilor ce/daca au facut gresit intr-un role-play intr-un mod cat mai cert, pentru a evita alte probleme pe viitor. Sterge masinile abandonate pentru a atenua lag-ul provocat de abundenta masinilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share