Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Davide Rotaru [DavideRotaru / ID : 5754]


DavideRotaru
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: San Martino Buon Albergo
  • Cu ce va ocupati: Student la CNC si programare.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, toti avem aceleasi drepturi.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur si inca il citesc cu atentie sa nu existe probleme in calitatea roleplay-ului pe care il fac.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece am foarte mult timp liber chiar si in timpul scolar deoarece avem un program foarte relaxant si am o activitate care imi permite o activitate constanta, sunt un baiat foarte amabil si intelegator, sa fiu sincer nu prea am dat dovada de ceva reputatie pe server dar din ultimul timp am inceput sa am o activitate si un roleplay mult mai bun pe FplayT si am un cerc de cunostinte  mult mai mare fata de cat a fost la inceput. Nu pot sa decid eu daca merit sau nu aceasta functie dar stiu sigur ca nu o sa fiti dezamagiti de comportamentul sau de rutina mea de zi cu zi pe comunitatea dumneavoastra, multumesc davide.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare  tuturor, ma numesc David cum zic prietenii Davide sunt un baiat cat mai simplu am frumoasa varsta de 17 ani sunt student la scoala din italia pe sectorul de Mecatronica mai pe inteles CNC si programator pe asta, locuiesc in italia de aproximativ 13 ani am venit aici foarte mic. Desigur am si cateva pasiunii de exemplu basket , sunt un apasionat de photoshop si de imaginatie, am o pasiune foarte mare in a face banii online, si de putin timp am inceput si sa ma antrenez la sala de forta mai sunt multe despre mine dar va las  sa le descoperiti in parcusul timpului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rotaru Davide
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Davide
  • Ore jucate pe server: 104
  • De cat timp jucati pe server: De 3-4 luni aproximativ.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Variaza de la 8-9 ore dar normal pauze de iesit afara.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am primit un ban permanent de la Moderatoru Andrei Corleone pentru faptul ca am luat apararea la jignirile lui fata de mine mai bine zis doar pentru o actiune roleplay in care masina dansului chiar daca am avut viteza foarte mare cu un Lamborghini Gallardo era mereu in spatele meu si am stationat pe bordura autostrazii si am oprit roleplay-u sa discut cu el.
  • ID-ul din joc:5754
  • Averea detinuta in joc: Porsche 918 Spider si 20.000 RON
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer nu dar nici o reputatie foarte cunoscuta deoarece nu am acordat foarte mult timp comunitatii FplayT dar in ultimul timp incerc sa-mi creez una cat mai buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da cu Andrei Corleone unica data dar am cedat eu si mi-am cerut scuze fata de el chiar daca el a inceput sa ma jigneasca.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer nu ma plang de echipa staff de pe FplayT dar normal trebuie sa fiu mult mai activ si pentru factiunea din care fac parte momentan, si sa fiu un helper un ajutor cat mai bun pentru jucatorii comunitatii FplayT. O sa fiu un membru cat mai intelegator posibil si o sa actionez in orice situatie rational si inteligent ca sa nu jignesc sau enervez jucatorii in momente de neintelegeri, fata de roleplay pe comunitatea FplayT sunt foarte surprins si nu ma plang de calitatea roleplay-ului deoarece este unul de foarte buna calitate chiar daca cateodata cineva nu il respecta sau nu stie cum se face un roleplay frumos, am obligatia si interesul sa il ajut in orice caz si dificultate de actiune.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un Helper se ocupa  tocmai in a ajuta persoanele cu incertitudinii sau daca ai  probleme sau altercatii cu un jucator de pe server sau  niste probleme legate de gameplay niste buguri, pur si simplu niste informatii legate de comunitate de retelele de socializare, si are obligatia sa fie un exemplu pentru toti jucatori serverului deoarece daca esti tu mai bun o sa devina si ei mai buni in timp.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da desigur cu Nvidia GeForce si am posibilitatea sa filmez cu o rezolutie foarte buna si clara.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur sunt aici sa fiu total deschis cu voi.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share