Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marius Toronto [23108]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Marius
  • 1.2 Prenume: Toronto
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 37
  • 1.5 Înălțime: 1,90
  • 1.6 Greutate: 80
  • 1.7 Naționalitate: Romana/Maghiara
  • 1.8 Adresă:
  • 1.9 Număr de telefon:683-9392


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da pentru ca am avut la mine un bricag care mi-a fost bagat in buzunar fara sa stiu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da stiu vorbi Maghiara Engleza si un pic Franceza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu mai imi gasesc aplicatia
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Medici si verdictul nu il mai gasesc
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist,Pescar si Sofer de Autobuz

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Deoarece am invatat foarte multi ani despre medicina si ma simpt apt pentru acest acest job si sunt un om pregatit pentru a face parte din Departamentul Medical Los Santos stiu cum trebuie sa ma comport cu oamenii am respect fata de orice persoana sunt calm nu ma bat stiu cum trebuie sa calmez cum sa ma comport cu el si sa il scot din starea de soc sau de panica.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu sunt neaparat diferit de ceilalti am o mentalitate mai dezvoltata stiu sa conduc foarte bine am fost si pilot de raliuri cand eram mic si am castigat cupe destul de multe stiu sa pilotez elicoptere foarte bine am incredere in mine nu ma dau batut nici odata nu sunt violent nu tolerez un astfel de comportamnet si stiu lucra in echipa foarte bine si calculat

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Robert
  • 4.2 Vârsta: 13 (Implinesc 14 ani in  13 iulie merit o sansa sunt foarte serios!)
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Cluj-Napoca
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: GTA V din 2017 si FiveM din 2020
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: In 2020 am intrat prima oara m-am jucat putin am experimentat alte server-e si in 2022 am revenit si m-am jucat cat am avut timp dar acum ma pot juca cat mai multe ore pe zi 4-5. In concluzie de vreo 2 ani jumatate
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 230
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 23108
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-5 ore pe zi in week in timpul saptamanii 3-5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: PG la 12 ore
  • 5.0 Alte informații: Merit o sansa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share