Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Alexandru Andrei[Alexandru Andrei/ID:5294]


Alexandru Andrei
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Andrei
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit acest grad deoarece am o activitate destul de constanta si incerc sa acord cat timp pot  server-ului si  sa fac un rp cat se poate de hard.Dar nu pot decide daca o sa merit acest grad dar stiu sigur ca daca o sal primesc nu o sa fiti dezamagiti.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru Andrei,am 15 ani si locuiesc in Bucuresti.La vasrta de 8 ani am inceput sa fac inot de performanta pana la varsta de 13ani,iar dupa un an am incercat sa fac si acletismtimp de 6luni.Insa mai am si alte pasiuni de ex:fotbalul,ping-pong,biliard si tenis de picior.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alexandru Andrei
  • Ore jucate pe server: 134
  • De cat timp jucati pe server: de o luna
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:niciuna
  • ID-ul din joc: 5294
  • Averea detinuta in joc: O masina clasa A,3 masini clasa C,o masina lowrider,un motor si 824k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut playeri cu situatile de failrp si sa la explic cat de bine pot cum ar trebui sa faca.O sa fiu  cat mai intelegator  si o sa actionez in orice situatie rationala ca sa nu jignesc sau enervez jucatorii in momente de neintelegerii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper trebuie sa rezolve problemele playerilor de failrp calm si fara sa se enerveze si sa le explice cum ar fii trebuit sa faca,ca roleplay-ul sa  fie cat mai coresct.Herperul mai ajuta si la imbunatatirea rp-ului in cazurile de fail rp.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da am obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share