Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Garcia Rares [1080]


Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Garcia 
  • 1.2 Prenume: Rares
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.85m
  • 1.6 Greutate: 90kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Str. Zambilelor nr.7
  • 1.9 Număr de telefon: 592-3083

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da,sunt un cetatean legal
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: ----
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu,am fost mereu o persoana cat s-a putut de legala
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,pentru depasirea limitei de viteza!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da,sunt in posesia unui permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da,sunt capabil
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,mai am cunostinte lingvistice in limba Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: am fost din pacate respins
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am trimis la spitalul judetean Viceroy unde am fost acceptat si urcat pana la functia de Medic Primar avand call-sign M-103
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sa spun sincer,am practicat toate slujbele din acest oras pentru ca mi s-au parut toate profitabile,dupa parerea mea ori ce faci cu placere iti aduce un venit bun in casa!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu as dori sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos deoarece si tatal meu a lucrat in serviciul trupelor speciale (S.A.S) avand o cariera de 26 de ani si rezultate si realizari foarte bune m-am decis ca aceasta este slujba pe care vreau sa o practic de acum in colo in viata mea,dupa cum am spus tatal meu pot spune ca a fost un model pentru cei din trupele speciale si nu numai,si pentru ceilalti politisti de ordine publica/rutiera si celelalte birouri si cred ca si eu voi fi la fel pentru ceilalti colegi ai mei,mereu mi-a placut uniforma de politist si aceasta meseria care este totodata si foarte riscanta dar si foarte frumoasa,vreau sa vin aici pentru a sustine si a mentine pacea si linistea in orasul meu natal Los Santos si pentru a preveni rata criminalitatii si a infractiunilor,dar si cea a contraventiilor rutiere,vreau sa ma alatur departamentului pentru a reduce accidentele rutiere provocate de soferi in stare de ebrietate sau sub influenta substantelor interzise.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ce cred eu ca ma diferentiaza fata de ceilalti candidati este ca provin din familie de politisti foarte buni,tata-l meu fiind unul dintre ei,sunt sigur ca si eu o sa fiu la fel de bun ca si el daca nu si mai sus,sunt o fire respectuoasa si cu simt al umorului,sunt o persoana care se acomodeaza foarte repede cu colectivul si cu munca in echipa,mi-a placut mereu pe unde am fost sa ma implic cu cat mai multe initiative,cu idei care au fost uneori bune si puse in aplicare,alteori recunosc nu au fost cele mai bune idei,dar cred ca daca fiecare ar veni cu cate o idee si apoi puse toate cap la cap cred ca ne-am dezvolta cu totii din ce in ce mai mult si mai bine!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))image.png.d2772e1f3d2265267132d1747537aee0.png

  • 5.1 Prenume : Rares
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Focsani
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : de la ultimul wipe
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 1500
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1080
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da,am citit toate informatiile
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da,l-am citit!
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru atentia acordata,o zi buna va doresc!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share