Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Octavian Ionescu [31324]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Tavi
  • 1.2 Prenume:Carter
  • 1.3 Sex:Masculin
  • 1.4 Vârsta: 20
  • 1.5 Înălțime:185cm
  • 1.6 Greutate:78kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:120-7440


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa fac.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: NU 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:NU
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da , stiu sa vorbesc atat engleza cat si putina italiana. 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am trimis o aplicatie catre spital , a fost acceptata doar ca din motive personale nu am putut fi prezent in oras . 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Afaceri personale. 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte) Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece varul meu care acum nu mai este printre noi a fost in departament si s-a inteles bine cu toti colegii de munca inclusiv cu domnul Alin. Vreau sa o iau si eu pe urmele lui dar sa nu fac greselile pe care el le-a facut . 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu ma diferentiez de ceilalti candidati prin faptul ca: Sunt o persoana care poate vorbi cu toata lumea sunt foarte cooperativ dar in acelasi timp atent. Sunt o persoana calma si organizata dar in acelasi timp si foarte creativ , pot organiza persoanele in spital/evenimentele pentru public etc .De asemenea atat in oras cat si in afara ma ocup cu masini si etc , sunt un sofer foarte bun pot spune eu , deci pentru orice interventie rapida eu voi fi acolo disponibil dupa ce imi voi lua toate certificatele pentru a conduce masinile din departament. 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Octavian
  • 4.2 Vârsta:14 incurand 15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:jBucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:4 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de 1 an jumatate  . 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:50 acum (inainte de ck 800)
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 31324 ( am avut id 12151 doar ca , contul meu de steam a fost pierdut si Carlito mi-a spus ca se va considera ck doarece nu este vina nimanui ca eu nu am grija de contul meu de steam.) 
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Depinde de timp cateodata sunt plecat cu evenimentele auto si nu pot fi activ dar in mare parte sunt activ aprox. 8-9 ore 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații: Sper sa fiu acceptat.  Si imi cer scuze ca data trecuta nu am ajuns la teste de data asta cu siguranta voi fi prezent
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share