Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Abingeaber Valorosu [Tudoric / 7819]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Guset Tudor
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc la perfectiune.
  •  
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt apt pentru aceasta functie din pricina faptului ca in peste 200 de ore de joc acumulate in mai putin de o luna am avut ocazia sa experimentez si sa invat sa ma descurc in situatiile roleplay si mai ales ca de fiecare data cand am vazut un helper, moderator sau admin am stat sa aud si eu ce ii explica persoanei in cauza stand calm si ascultand fara sa scot vreu sunet, dar ma mai consider apt pentru aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si respectuasa cu toti cei din jurul meu si nu doresc rau nimanui.
  •  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu locuiesc in orasul Zalau, tocmai ce am terminat scoala gimnaziala si ma pregatesc pentru liceu. Firea mea este una calma care cauta mereu pace si liniste, nu imi place sa ma bag in certuri, iar cand vad ca cineva se cearta incerc sa ii calmez. Consider ca am simtul umorului cat de cat dezvoltat. In timpul meu liber ma joc pe calculator in mare parte FiveM pe acest server si.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Valorosu Abingeaber
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudoric
  • Ore jucate pe server: 205
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproape o luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general peste 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am primit un warn.
  • ID-ul din joc: 7819
  • Averea detinuta in joc: 430k bani in banca si masini in valoare de peste 650k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut niciodata discutii aprinse cu membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ce as face eu diferit ar fii sa dedic si mai mult timp serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper ajuta persoanele nelamurite in anumite situatii si le explica cum este bine si ii aduce pe drumul cel bun pentru a ridica nivelul de RolePlay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Pot folosi OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share